Şevkat Yerimdar | Bi Dünya Film izle

Şevkat Yerimdar


Fragman Tube 1080p
629
Şevkat Yerimdar

Şevkat Yerimdar, yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yaptığı 2013 yapımı Türk komedi filmidir. Başrollerini Özgürcan Çevik ve Başak Parlak’ın paylaştığı film, 25 Ekim 2013 tarihinde Türkiye’deki sinemalarda gösterime girmiştir.

Romantik komedi türünün farklı örneklerinden biri olan Şevkat Yerimdar 26 Ekim 2013’de ülkemizde sinema salonlarını seyirci ile doldurarak güzel vakit geçirtmeyi başarmış sayılı filmlerden biridir. Bülent Isbilen’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerinde Özgürcan Cevik, Basak Parlak, Cezmi Baskin gibi pek duymadığımız isimler bulunuyor, fakat oyunculuklar gayet iyi oynanmış. Erol Hizarcı’nın senaryosunu yazdığı filmin İMDB puanı 5.6 değerindedir.

Şevkat Yerimdar, tarihi Balat Çarşısı’nda yumurta dükkânı işleten genç bir adamdır. Çevresi tarafından büyük saygı duyulan Şevkat Yerimdar izleyicileri kendine âşık eden bir karakterdir. 2013’ün Ekim ayında vizyona giren Şevkat Yerimdar 1080p izleme seçeneği ile film sitelerinde yerini almaktadır. Gururlu ve yardımsever olarak bilinen Şevkat, bir gün dışarıda dolaşırken yaşlı bir adamın dayak yediğini görür. Yardım için yanına gelir ve kötü adamları oradan uzaklaştırır. Yardım ettiği bu adam ise, zengin birisidir ve vefat eden babasının eskiden çok yakın arkadaşıdır. Adamla tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişen Şevkat Yerimdar full izlenme seçeneği ile bidunyafilmizle.net adresinde ziyaretçilere sunulmaktadır. Filmi izledikten sonra yorum ve görüşlerinizi belirterek bize destek olabilirsiniz.

Balat çarşısında Şevkat’in sahip olduğu yumurtacı dükkanına bir arabanın girmesiyle, Şevkat’in tüm yaşadıkları ile birlikte hayatını konu alıyor…
Karakterimizin, öfke kontrolü sorunu yanı sıra, dürüst,yufka yürekli,cesur ve tüm mahallenin sevdiği biridir…

Ağır abi, Delikanlı, Harbi Adam…

Yorumlar