Sahil Güvenlik | Bi Dünya Film izle

Sahil Güvenlik


Sahil Güvenlik

Sahil Güvenlik, Seth Gordon’ın yönettiği ve aynı adlı televizyon dizisine dayanan 2017 Amerikan eylem komedi filmidir. Mark Swift ve Damian Shannon’ın yazdığı film, Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach ve Jon Bass’ı canlandırıyor. Arsalar, cankurtaran Mitch Buchannon ve ekibini izliyor, ekipleri plajlarını kurtarmak için bir uyuşturucu soyucu almak zorunda kalmışlardı.

Ana fotoğrafçılık 22 Şubat 2016’da Florida ve Savannah, Georgia’da başladı. 25 Mayıs 2017’de Amerika Birleşik Devletleri’nde Paramount Pictures tarafından yayımlanan film, dünya çapında 177 milyon dolar hasılat elde etti ve eleştirmenlerden olumsuz eleştiriler aldı.

Hızlı ve Öfkeli 8 ile son bir kez daha hayranlarını sevindiren Dwayne Johnson’ın 2 Haziran 2017 gösterim tarihli bir başka filmi olan Sahil Güvenlik adlı ABD yapımı filmin yönetmenliği Seth Gordon’a aittir. Aksiyon, Komedi ve Dramatik unsurları ile ön plana çıkan filmin başrolünde Dwayne dışında, Zac Efron ve Alexandra Daddario’yu görüyoruz.

Omzundaki sorumluluğu cesur yüreği ile taşımasını bilen Mitch Buchannon, işinde başarılı bir can kurtarandır. Korumaktan sorumlu olduğu koy onun için her şeyden önce gelmektedir. Bulunduğu Emerald körfezinde uzun zamandır bir kahraman olarak anılmaktadır. Birlikte çalıştığı ekibi ile mükemmel bir uyumu vardır ve ekip arkadaşlarıyla arası da oldukça iyidir. Fakat ekibe yeni bir üye katıldıktan sonra işler değişmeye başlayacaktır. Çünkü yeni can kurtaran çok küstah biridir ve Mitch’in sinirlerini her fırsatta bir hayli zorlar. Yakın zaman sonra ise koyu tehdit eden bir suç planını fark ederler ve ikili aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakarak takım ruhuyla çalışma kararı alır.

Yorumlar