My Little Pony Filmi | Bi Dünya Film izle

My Little Pony Filmi


Görüntü HD ses Line'dir.
My Little Pony Filmi

My Little Pony Filmi, Hasbro’nun My Little Pony franchise’inin 2010 yeniden başlatılmasının bir parçası olarak geliştirilen televizyon dizisi My Little Pony: Friendship Is Magic’e dayalı 2017 animasyonlu bir müzik fantezi filmidir. Film Jayson Thiessen tarafından yönetildi ve Meghan McCarthy’nin birlikte yazdığı bir senaryo ve senaryo üzerine kuruldu; hem Dostluk, Magic gazileri. Tara Strong, Ashleigh Ball, Andrea Libman, Tabitha St. Germain ve Cathy Weseluck’ın düzenli seslendirmesine ek olarak, film Emily Blunt, Kristin Chenoweth, Liev Schreiber, Michael Peña, Sia, Taye Diggs’in seslerini de içeriyor , Uzo Aduba ve Zoe Saldana’ya yeni karakterler ekledi.

Film, Toon Boom Harmony ile oluşturulan geleneksel animasyon kullanılarak Allspark Pictures ve DHX Media tarafından üretildi. 24 Eylül 2017’de New York’ta gösterime girdi ve 6 Ekim 2017’de Lionsgate aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Kanada’da serbest bırakıldı. Film eleştirmenlerin karışık eleştirilerini aldı ve dünya çapında 14 milyon doları aştı.

Ponyville’i tehdit eden karanlık bir güç vardır ve bu güç karşısında Ponyville ile arkadaşları Rarity; Equestria’nın ötesine giderek inanılmaz bir yolculuğa adım atarlar. Bu yolculuk sayesinde yeni arkadaşlarda edinirler ve yeni zorluklarla karşılaşırlar.

Yorumlar