Adalet Birliği izle Full

Adalet Birliği izle Full

Odno Openx Rapid
841
Adalet Birliği izle Full

Adalet Birligi: Bölüm 1 filmini izlediğimizde insanlığa inancı ile yine güçlenen ve Superman’in özverili davranışından etkilenen Bruce Wayne başka bir deyişle Batman’i yeni arkadaşları Diana Prince’in çok büyük bir düşmanla yüzleşmesi için yardıma hazırlandığını göreceğiz. Batman ile Wonder Woman beraber çalışarak insanlığa karşı gelmekte olan tehlikeyi bertaraf etmek için yeni bir ekip kuruyorlar. Ancak bu muazzam ekibe karşın yani Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve Flash’a rağmen seyyaresi gelecek olan yıkımdan kurtarmada geç kalınmış olabilir!Superman Justice League İle yeniden mi Doğuyor?Adalet Birligi: Bölüm 1 filminin çekimleri İngiltere’de daha bitirdi ve filmin usta yönetmeni Zack Snyder kamera arkası çekimlerini filmin hayranları ile paylaştı. Bilmeyenler için yeniden anımsadalım, Batman V Superman: Dawn of Justice filminde Superman, Doomsday ile savaşırken can vermişti. Ancak Zack Snyder kamera arkası çekimlerinde filmi izlediğimiz kadarıyla Superman hayatta ve üzerindeki siyah kıyafeti de uçuşmakta. Şayet Batman V Superman: Dawn of Justice filmini daha full hd izleme olanağı bulamadıysanız şimdi tam vakiti.

Superman ve siyah kıyafet mi….?

Evet, tanınmış kişi siyah kıyafet özgün olarak The Death and Return of Superman yani ’’Süperman’in ölümü ve geri dönüşü’’ çizgi romanı için tasarlanmıştı. Bu çizgi roman tarihteki en ünlü Superman çizgi romanlarından biriydi. Bu yüzden Zack Snyder’ın full hd filmizle’de önceden izlemiş olduğunuz Batman V Superman: Dawn of Justice filminde orijinal çizgi romandan alıntılar yapmış olduğunu ve Superman’i öldürdüğünü görüyoruz. ‘Geri dönüş’ bölümünü ise Adalet Birligi: Bölüm 1’de Superman’a siyah kıyafeti giydirdiği için kullandığını anlamış oluyoruz. Death and Return of Superman çizgi romanında Superman siyah kıyafeti ile dikkat çekmişti. Aslında bu o zamanlar çok büyük bir olay olmuştu. Zira tüm dünya Superman’i mavi üzerine kırmızı kıyafeti ile tanımıştı. Justice League filmini izlediğinizde sizde Superman’in yalnızca siyah kıyafetli değil bu arada uzun ve jet siyah saçlara da sahip olduğunu fark edeceksiniz. Zira sizde anımsarsınız ki Superman’in saçları hiçbir zaman jet siyah olmamıştı. Bu kadar değişime rağmen bu hikâye bir hayli süper kahraman hayranlarını aynı ekran başına toplamayı muvaffak olacak gibi duruyor. Zati Zack Snyder’ın amaçladığı de tam olarak bu.Green Lantern Başka bir deyişle Yeşil Fener’de Adalet Birligi: Bölüm 1’de Yer Alacak….

Zack Snyder, Justice League’i örgütlediği sıralarda “Unite the Seven,” başka bir deyişle ‘7’yi birleştir’ sözlerini kullanmıştı. Bu sözlerde yalnızca tek bir manaya gelebilirdi o da takımda toplamda 7 tane aza olacağı! Ancak şu ana dek toplamda 6 tane takım azası var gibi görünüyor. Ancak son gelen haberler Yeşil Fener Grubunun diğer azalarını de filmde izleme fırsatı yakalayabileceğimiz doğrultusunda. Şayet vaziyet böyle olursa film hemen hemen sarsılmaz bir kahramanlar topluluğunu oluşturacak demektir. Adalet Birligi: Bölüm 1’de Kimler Rol Alacak….?Justice League filminde izleyeceğimiz ünlü oyuncular arasında Ben Affleck, Batman olarak, Henry Cavill, Superman olarak, Gal Gadot, Wonder Woman olarak, Jason Momoa, Aquaman olarak, Ezra Miller, The Flash olarak ve Ray Fisher’da Cyborg olarak karşımıza çıkacaklar.Ayrı olarak Amy Adams, Lois Lane olarak, J.K. Simmons ise komisyoncu Gordon olarak ve Willem Dafoe’de Auqaman’in Atlantisli arkadaşı Nuidis Vulko olarak rol alacak.Yönetmen Ve Yazarlardan Ne Haber…..?Bu muhteşem filmi izlememizi sağlayacak olan yönetmen koltuğunda Zack Snyder’i görüyoruz. Bill Finger, Bob Kane, Joe Shuster ve Jerry Siegel’i karaekter yazarlığında ve senaryoda da Chris Terrio bulunuyor. Adalet Birligi: Bölüm 1 Ne Vakit Vizyona Girecek…?Justice League filmi 17 Kasım 2017 tarihinde vizyona girip seyircisi ile buluşacak.

Yorumlar